Wycieczka lotnicza do Londynu

1.Dzień  - Zbiórka na wybranym lotnisku, odprawa i przelot do Londynu. Transfer do hotelu, zakwaterowanie i nocleg. W przypadku wylotu z Berlina transfer z Piły do Berlina.

2-3.Dzień -po śniadaniu: całodzienne zwiedzanie Londynu. Zaczynamy od przejażdżki na London Eye, skąd się rozprzestrzenia fantastyczny widok na Londyn. Później przejdziemy się mijając parlament i sławnego Big Ben, dotrzemy z wizytą do Opactwa Westminsterskiego ? miejsca koronacji i spoczynku królów Anglii oraz pochówku wielu słynnych osób, m.in. Karola Dickensa, Isaaca Newtona, Karola Darwina. Zwiedzanie Buckingham Palace, Trafalgar Square z kolumną Nelsona i Soho z Piccadilly Circus i Leicester Square? centrum artystycznej dzielnicy West End. Zwiedzanie z przewodnikiem miejscowym: panorama miasta, katedra St. Paul?s, Parlament, Buckingham Palace. Tower of London byłego pałacu, a potem więzienia z którego nie było ucieczki. Wizyta w skarbcu, gdzie przechowywane są insygnia koronacyjne (królewski pierścień i jabłko oraz berło z krzyżem i największym na świecie brylantem, korona brytyjska), oraz klejnoty królewskie. Krótki spacer wzdłuż Tower Bridge ikony symbolu Londynu ukończonego w 1894 roku. (Zwiedzanie: katedry St. Paul?s ?najbardziej znany kościół anglikański w Wielkiej Brytanii, British Museum lub Galerii Figur Woskowych Madame Tussaud ? do wyboru fakultatywnie) lub czas wolny.
Po zwiedzaniu wieczorem kolacja, powrót na nocleg do hotelu.

4.Dzień - Po śniadaniu wykwaterowanie. Transfer na lotnisko, odprawa i powrót do kraju.

Świadczenia:

  • Przelot samolotem na wybranej trasie ( przy wylocie z Berlina transfer Piła-Berlin-Piła ) wraz z 1 sztuką bagażu podręcznego wg warunków przewoźnika operującego na wybranej trasie.
  • opłaty lotniskowe
  • 3 noclegi
  • 3 śniadania ( możliwość dokupienia obiadokolacji)
  • opieka pilota
  • ubezpieczenie podstawowe  NNW i KL oraz Bagaż
  • pokoje 2-osobowe z łazienkami

UWAGA: kolejność zwiedzania może ulec zmianie decyduje pilot ? przewodnik, pilot nie oprowadza po muzeach, koszt obiadokolacji w restauracji typu self? service ?około 13 ? 15GBP/osoba,
Na koszty dodatkowe podczas zwiedzania prosimy przeznaczyć należy około 90 ?105 GBP ? kwota ta obejmuje transfer lotnisko ? hotel ? lotnisko, przejazdy komunikacją miejską podczas realizacji programu, lokalnych przewodników oraz bilety wstępu do zwiedzanych obiektów.

Cena: od 1645zł